مهاباد از دیدگاه و زاویه ای دیگر (تحلیل و خبر)
پایگاه اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای سیاسی ،اقتصادی،فرهنگی ،اجتماعی و ورزشی شهرستان شیرین و همیشه زیبای مهاباد
صفحات اخبار وب سايت
کلمات کلیدی مطالب
به گزارش خبرگزاري: مهاباد از دیدگاه و زاویه دیگر - ۱۳٩٠/٥/۱٦

فرماندار مهاباد:دشمنان در شبیخون فرهنگی عفاف و پاکی زنان جامعه ما را هدف قرار داده اند مهاباد- معاون استاندارآذربایجان غربی و فرماندار مهاباد گفت: دشمنان درشبیخون فرهنگی عفاف و پاکی زنان جامعه ما را هدف برنامه های شوم خود قرار داده اند. 

 

'خضر کاک درویشی'، روز چهارشنبه درهمایش عفاف و حجاب که با حضور جمعی از بانوان برگزار شد، افزود: دشمنان سالهاست که قصد نفوذ به باورها و اعتقادات ما را دارند و برای رسیدن به این منظور عوامل مختلفی را به کار بسته و عفاف و پاکی جامعه ما را هدف گرفته اند.
وی اظهارکرد: صدها شبکه وابسته و معاند و هزاران سایت اینترنتی که نوک پیکان تمام این هجمه ها زنان و دختران جامعه ما را هدف قرار گرفته اند، می خواهند حجاب را که بالاترین نشانه یک زن مسلمان است از آنها بگیرند.
کاک درویشی اضافه کرد: دشمنان که در میدان نبرد از ملت ایران شکست خورده اند با شبیخون فرهنگی می خواهند بنیان خانواده ها را از بین برده و فساد، تباهی و بی اخلاقی را در جامعه رواج دهند.
فرماندار مهاباد گفت: با وجود زنان و مادران مومن، با ایمان و آگاه به مسایل مختلف جامعه، تمام نقشه های شوم دشمنان و سرمایه گذاری های آنها برای منحرف کردن جوانان ایران اسلامی نقش برآب خواهد شد.
وی تاکید کرد: برای مقابه با رواج بی بند و باری در جامعه تمام اقشار مختلف باید احساس مسوولیت کنند و با برگزاری کنگره ها و همایش هایی اینگونه در دانشگاه ها و به میان آوردن بحث حجاب در گفتمان های دانشجویی، الگوی زنان و دختران باحجاب را در جامعه نهادینه کنند.
کاک درویشی گفت: ما در راه دفاع از مرزهای کشور فداکاری های بسیاری کرده ایم و در جبهه های دفاع از عقیده و باورهایمان نیز تمام هستی خود را فدا خواهیم کرد.
در پایان این همایش از بانوان نمونه محجبه ادارات تقدیر شد

مهاباد از دیدگاه و زاویه دیگر
دانشجوی دکتری (Ph.D) زبان و ادبیات فارسی و فارغ التحصیل مهندسی الکترونیک و کارشناسی ارشد مدیریت دولتی گرایش تحول
نویسندگان وب سايت:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :