مهاباد از دیدگاه و زاویه ای دیگر (تحلیل و خبر)
پایگاه اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای سیاسی ،اقتصادی،فرهنگی ،اجتماعی و ورزشی شهرستان شیرین و همیشه زیبای مهاباد
صفحات اخبار وب سايت
کلمات کلیدی مطالب
به گزارش خبرگزاري: مهاباد از دیدگاه و زاویه دیگر - ۱۳٩٠/٥/۱٦
مهاباد- معاون استاندار آذربایجان غربی و فرماندار مهاباد، از بهره برداری 20 طرح عمران شهری در هفته دولت خبر داد.

'خضر کاک درویشی'، روز شنبه در نشست برنامه ریزی هفته دولت در مهاباد گفت: برای این طرح ها یکصد میلیارد ریال هزینه شده است.
وی افزود: بسیاری از طرح های نیمه تمام در مهاباد، 75 تا یکصد درصد پیشرفت فیزیکی داشته و این پروژه ها در دهه فجر و هفته بسیج به بهره برداری می رسند.
فرماندار مهاباد با اشاره به ضرورت انعکاس عملکرد دولت های نهم و دهم در مناطق مرزی اظهارکرد: دولتمردان باید با ظرافت و هنرنمایی خاص، عملکرد خود را شفاف سازی و به مردم ارایه دهند.
وی ادامه داد: اگرچه رسالت اطلاع رسانی اصحاب فرهنگ، هنر و مطبوعات سنگین بوده اما رسالت دولت مردان در این زمینه سنگین تر است.
کاک درویشی گفت: مسوولان شهری و روستایی مهاباد، از ظرفیت برتر رسانه ای برخوردار بوده و باید از این ظرفیت برای انعکاس عملکرد خود در هفته دولت استفاده کنند.
وی همچنین از خبرگزاری جمهوری اسلامی ' ایرنا '، صدا و سیمای مرکز مهاباد در انعکاس اخبار و رویدادها و نیز عملکرد دولت تقدیر کرد.
طرح ورزشی روستای 'حاجی خوش'، سه راهی ترشکان، ساختمان کانون بازنشستگان، یک جایگاه سی ان جی، یک واحد مرغداری گوشتی و پارک محلی بهارستان از طرح های آماده بهره بردای مهاباد در هفته دولت است.

مهاباد از دیدگاه و زاویه دیگر
دانشجوی دکتری (Ph.D) زبان و ادبیات فارسی و فارغ التحصیل مهندسی الکترونیک و کارشناسی ارشد مدیریت دولتی گرایش تحول
نویسندگان وب سايت:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :