مهاباد از دیدگاه و زاویه ای دیگر (تحلیل و خبر)
پایگاه اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای سیاسی ،اقتصادی،فرهنگی ،اجتماعی و ورزشی شهرستان شیرین و همیشه زیبای مهاباد
صفحات اخبار وب سايت
کلمات کلیدی مطالب
به گزارش خبرگزاري: مهاباد از دیدگاه و زاویه دیگر - ۱۳٩٠/٥/٢٢

 

مهاباد- امام جمعه مهاباد گفت: خبرنگاران باید از کاه، کوه نساخته و در گفتار و بیانشان صادق باشند.

ماموستا 'قادر سهرابی'، در خطبه های نماز جمعه مهاباد افزود: در 17مرداد سال 77، شهید 'محمود صارمی'، خبرنگار ایرنا، به دست نیروهای طالبان شهید و این روز به روز خبرنگار نامگذاری شد.
وی اظهارکرد: لازم است خبرنگاران خدمات و اقدام های صورت گرفته در زمینه های عمرانی و آبادانی کشور حتی اگر در دوردست ترین روستاها باشد را به مردم اطلاع دهند.
ماموستا سهرابی در عین حال گفت: خدمات رسانی به مردم، رشد و شکوفایی اقتصادی، علمی و فناوری تنها در سایه امنیت در جامعه ایجاد خواهد شد و همگی باید قدر این امنیت را بدانیم که با هزینه زیادی آن را به دست آورده ایم.
وی اضافه کرد: در سایه این امنیت است که راه ارتباطی با دورترین و محروم ترین مناطق کشور ایجاد و خدمات بهداشتی و درمانی نیز برای این مناطق فراهم شده است.
ماموستا سهرابی در بخش دیگری از خطبه ها خاطرنشان کرد: در حالی که هزاران کودک و زن در کشور سومالی از گرسنگی می میرند، استکبار جهانی میلیاردها دلار را برای ساختن زرادخانه های هسته ای و سلاح های پیشرفته هزینه می کند و ثروتمندان برخی کشورهای عربی نیز در این زمینه اقدامی انجام نمی دهند.
امام جمعه مهاباد همچنین با اشاره به برکات و دستاوردهای ماه رمضان گفت: این ماه پربرکت، ماه تزکیه نفس و خداشناسی است و مومنان لازم است در این ماه با پرداخت زکات سهم فقیران و مستمندان را به آنها بپردازند.

مهاباد از دیدگاه و زاویه دیگر
دانشجوی دکتری (Ph.D) زبان و ادبیات فارسی و فارغ التحصیل مهندسی الکترونیک و کارشناسی ارشد مدیریت دولتی گرایش تحول
نویسندگان وب سايت:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :