مهاباد از دیدگاه و زاویه ای دیگر (تحلیل و خبر)
پایگاه اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای سیاسی ،اقتصادی،فرهنگی ،اجتماعی و ورزشی شهرستان شیرین و همیشه زیبای مهاباد
صفحات اخبار وب سايت
کلمات کلیدی مطالب
به گزارش خبرگزاري: مهاباد از دیدگاه و زاویه دیگر - ۱۳٩٠/٦/۱
ارومیه - خبرگزاری مهر: مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی از آموزش بیش از 40 هزار نفر از جوانان مستعد و علاقمند استان در دوره های مختلف آموزشی و مهارتی خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، حمید رضا خان پور ظهر پنجشنبه در گفتگو با خبرنگاران افزود: سالانه بیش از 40 هزار نفر از جوانان جوایای کار استان در دوره های آموزشی و مهارتی در بخشهای مختلف صنعت، خدمات، کشاورزی و فرهنگ و هنر شرکت می کنند.

وی بیان داشت: افراد شرک کننده در دوره ها درکارگاههای تخصصی مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستانهای مختلف استان، تیم های سیار روستایی آموزشهای ویژه مناطق محروم، پادگانهای نظامی و انتظامی و زندانهای استان با حمایت مراکز آموزش بخش خصوصی مهارتهای لازم را فرا می گیرند.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی همچنین با اشاره به اینکه این آموزشها در بیش از 300 کارگاه آموزشی فعال در قالب 500 حرفه تخصصی و مهارتی انجام می شود، اظهار داشت: با توجه به کیفیت بالای برنامه های آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان، این آموزش ها مورد استقبال جوانان جویای کارقرار گرفته است.

به گفته خان پور از ابتدای سال جاری تا کنون 16هزار و 500 نفر از جوانان در مراکز آموزشی در حال مهارت آموزی هستند و پیش بینی می شود با افزایش فضاهای آموزشی استان بیش از 40 هزار نفر بتوانند از آموزشهای ویژه کارگاههای تخصصی و مهارتی بهره مند شوند.

مهاباد از دیدگاه و زاویه دیگر
دانشجوی دکتری (Ph.D) زبان و ادبیات فارسی و فارغ التحصیل مهندسی الکترونیک و کارشناسی ارشد مدیریت دولتی گرایش تحول
نویسندگان وب سايت:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :