مهاباد از دیدگاه و زاویه ای دیگر (تحلیل و خبر)
پایگاه اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای سیاسی ،اقتصادی،فرهنگی ،اجتماعی و ورزشی شهرستان شیرین و همیشه زیبای مهاباد
صفحات اخبار وب سايت
کلمات کلیدی مطالب
به گزارش خبرگزاري: مهاباد از دیدگاه و زاویه دیگر - ۱۳٩٠/٦/٥
حمید رضا خانپور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در راستای آئین نامه اجرایی مواد سه و پنج قانون بیمه های تامین اجتماعی کارگران ساختمانی و موضوع مصوبات هیات دولت ، مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستانهای تابعه استان نسبت به برگزاری آزمون از کارگران ساختمانی در 16 حرفه اقدام کردند.
وی اضافه کرد : برای بالا بردن مهارت فنی و توانمند سازی این افراد در بخش های مختلف ساخت و ساز ، در کلیه مراکز تابعه نسبت به برگزاری و اجرای دوره های آموزشی در کلیه حرفه های مربوط به صنعت ساختمان بصورت کوتاه مدت اقدام شده و پس از اتمام دوره افراد مورد سنجش و ارزشیابی قرار گرفته و پروانه مهارت صنعت ساختمان برا ی بهره مندی از مزایای بیمه تأمین اجتماعی صادر شده است.
خانپور یاد آور شد: براساس برنامه ریزی های بعمل آمده و تجهیز و به روز رسانی کارگاههای تخصصی و ایجاد دو مرکز علمی کاربردی در مراکز شهرستان های ارومیه و میاندوآب، در رشته های برق الکترونیک و ابزار دقیق، جوشکاری، تعمیر و نگهداری خودرو، ماشین افزار مکانسین ماشین های کشاورزی و تکنسین تولید گل و گیاه زینتی فعالیت خواهند داشت.
وی گفت: با افزایش فضاهای آموزشی در مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان سالانه بیش از 40 هزار نفر خواهند توانست آموزشهای ویژه کارگاههای تخصصی و مهارتی را طی کنند.583
مهاباد از دیدگاه و زاویه دیگر
دانشجوی دکتری (Ph.D) زبان و ادبیات فارسی و فارغ التحصیل مهندسی الکترونیک و کارشناسی ارشد مدیریت دولتی گرایش تحول
نویسندگان وب سايت:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :