مهاباد از دیدگاه و زاویه ای دیگر (تحلیل و خبر)
پایگاه اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای سیاسی ،اقتصادی،فرهنگی ،اجتماعی و ورزشی شهرستان شیرین و همیشه زیبای مهاباد
صفحات اخبار وب سايت
کلمات کلیدی مطالب
به گزارش خبرگزاري: مهاباد از دیدگاه و زاویه دیگر - ۱۳٩٠/٦/۱٢

به گزارش روابط عمومی معاون استاندار وفرمانداری شهرستان مهاباد روز یکشنبه مورخه06 شهریور ماه90 در حاشیه مراسم افتتاح پروژه عمرانیپارکینگ شماره 2 شهرداری که با حضور مهندس دیزج نژاد معاون برنامه ریزی استانداری آذربایجان غربی و سایر مسئولین دستگاههای اجرایی و مقامات نظامی و انتظامی برگزار گردید مهندس کاک درویشی معاون استاندار و فرماندار شهرستان مهاباد ضمن تبریک ایام ماه مبارک رمضان و هفته دولت، گفت:  به زودی در سایه بیداری اسلامی مسلمانان کشورهای منطقه، مرگ و نابودی رژیم صهیونیستی را در بیت المقدس جشن خواهند گرفت.
وی، بیداری و خیزش های کشورهای اسلامی را شیرین ترین دستاورد انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: ملت های آزادیخواه با دریافت درسهایی از انقلاب توانستند آن را در کشورهای خود به اجرا بگذارند.

مهندس کاک درویشی گفت که با تلاش دولتمردان وتوجه ویژه آنان به مناطق کمتر برخوردار در دولت نهم ودهم شاهد رشد وشکوفایی این شهرستان بوده ایم واکنون شادابی دطراوت در مهاباد موج می زند .

 وی افزود مهاباد امروزه به پاکیزه ترین و زیباترین شهردر استان تبدیل شده است و این افتخار حاصل زحمات و تلاشهای ارزشمند کلیه مسولان شهرستان به ویژه  اعضای شورای اسلامی شهر و مجموعه شهرداری است و جای تقدیر و تشکر دارد.

لازم به ذکر است پارکینگ شماره 2شهرداری مهاباد با مساحت 4200 متر و هزینه ای معادل یک میلیارد و سیصد و پنجاه میلیون ریال با هدف ساماندهی وسائط نقلیه عمومی روستاهای بخش مرکزی و پارک خودروها و ماشین آلات سنگین سطح شهر توسط شهرداری مهاباد ایجاد گردید.

مهاباد از دیدگاه و زاویه دیگر
دانشجوی دکتری (Ph.D) زبان و ادبیات فارسی و فارغ التحصیل مهندسی الکترونیک و کارشناسی ارشد مدیریت دولتی گرایش تحول
نویسندگان وب سايت:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :