مهاباد از دیدگاه و زاویه ای دیگر (تحلیل و خبر)
پایگاه اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای سیاسی ،اقتصادی،فرهنگی ،اجتماعی و ورزشی شهرستان شیرین و همیشه زیبای مهاباد
صفحات اخبار وب سايت
کلمات کلیدی مطالب
به گزارش خبرگزاري: مهاباد از دیدگاه و زاویه دیگر - ۱۳٩٠/٧/۱٠

برای اولین بار درکشور ثبت نام ؛

سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای متقاضیان آزمون ادواری بصورت الکترونیکی انجام می شود

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان در جمع اصحاب مطبوعات از آغاز ثبت نام اینترنتی نخستین سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای متقاضیان آزمون ادواری بصورت هماهنگ کشوری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی ، حمید رضا خانپور با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای برنامه های عملیاتی سازمان در سال جهاد اقتصادی از 10 مهر ماه سال جاری کار ثبت نام اینترنتی شرکت در آزمونهای ادورای شروع و تا پایان 20 مهر ماه ادامه خواهد داشت.
وی افزود: در نخستین مرحله برگزاری این آزمون که در 28 حرفه مهارتی بصورت همسان و هماهنگ در 20 آبان ماه سال جاری برگزار می گردد، پیش بینی می شود بیش از 3 هزار نفر از جوانان جویای کار و ارتقاء مهارت استان شرکت کنند.
خانپور تصریح کرد: هدف از اجرای این طرح بصورت ملی ، اطلاع رسانی شفاف به جوانان عزیز ، ایجاد وحدت رویه کشوری ، ارتقای کیفیت فرآیند سنجش مهارت ، عدالت آموزشی ، اعتبار بخشی به تجارب فنی و حرفه ای و بسترسازی تحقق دولت الکترونیک و توسعه و بهبود خدمت رسانی به متقاضیان اداره کل می باشد.
وی در ادامه افزود: متقاضیان شرکت در این مرحله سنجش مهارت می بایست به یکی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستانها و مؤسسات کارآموزی آزاد و یا ادارات پست مراجعه و پس از دریافت دفترچه و کارت اعتباری از طریق پایگاه اینترنتی http://advari.irantvto.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان غربی گفت: آزمونها در دو مرحله کتبی و عملی برگزار می گردد که کل اطلاعات در سایت مذکور قابل پی گیری است و شرایط قبولی جوانان متقاضی حد نصاب نمره قبولی در آزمون کتبی 50 از 100 و در آزمون عملی 70 از 100 است که شرط قبولی نهایی برای دریافت گواهینامه مهارت کسب حداقل نمره معدل 70 از 100 از طریق فرمول 70 ≤(نمره آزمون کتبی × 25%) + (نمره آزمون عملی × 75% ) می باشد ، و نتایج آزمون کتبی ظرف کمتر از 72 ساعت پس از برگزاری از طریق سایت مذکور و با وارد کردن شماره کارت ملی قابل دسترسی است.
وی در پایان اعلام داشت: سنجش مهارت ادورای سالانه در چهار مرحله برگزار خواهد شد و در مرحله پایانی سال ثبت نام از اول تا 10 دی ماه سال جاری انجام و آزمون کتبی این مرحله در تاریخ چهاردهم بهمن ماه امسال برگزار می شود.
خانپور یادآور شد: درصورتی که متقاضیان ثبت نام با مشکلی برای ثبت نام اینترنتی آزمون سنجش مهارت مواجه شدند می توانند با تلفن گویای 167 و یا شماره تلفنهای زیر تماس حاصل نمایند .
6-2245035 / 4-2248631 / 2939171

مهاباد از دیدگاه و زاویه دیگر
دانشجوی دکتری (Ph.D) زبان و ادبیات فارسی و فارغ التحصیل مهندسی الکترونیک و کارشناسی ارشد مدیریت دولتی گرایش تحول
نویسندگان وب سايت:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :