مهاباد از دیدگاه و زاویه ای دیگر (تحلیل و خبر)
پایگاه اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای سیاسی ،اقتصادی،فرهنگی ،اجتماعی و ورزشی شهرستان شیرین و همیشه زیبای مهاباد
صفحات اخبار وب سايت
کلمات کلیدی مطالب
به گزارش خبرگزاري: مهاباد از دیدگاه و زاویه دیگر - ۱۳٩٠/٧/۱٠

سومین جلسه تشکل مربیان آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان غربی در سالجاری روز پنجشنبه 7 مهر ماه در سالن اجتماعات اداره کل برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی ، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان در این جلسه با تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و آغاز دهه کرامت ، گزارشی از عملکرد اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان را ارائه داد.
حمید رضا خانپور مربیان را به نوآوری ، خلاقیت و ابتکار عمل در آموزشهای فنی و حرفه ای فراخواند و بر خروجی اثر بخش بودن آموزشهای مهارتی تأکید کرد.
وی با اشاره به رویکرد جدید اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان به آموزشهای مهارتی بر ارائه آموزش های تخصصی که منجر به ایجاد اشتغال مولد و پایدار در جامعه می شود ، صحه گذاشت.
توجه ویژه به جذب کارآموز و مسابقات مهارت حرفه ای ، تعامل و همفکری با کارشناسان و رؤسای مراکز ، استفاده از تجربیات و نظرات تخصصی مربیان از موارد دیگری بود که مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان غربی بر آن تأکید داشت.
در این جلسه همچنین مقرر گردید رؤسای مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان نیز در جلسه بعدی تشکل مربیان حضور داشته باشند.
در پایان این جلسه از میرزا جهان فخر مربی تأسیسات سرد کننده مرکز تخصصی آموزش فنی و حرفه ای دارالفنون شهرستان ارومیه بخاطر فعالیتها و شرکت مستمر وی در تشکل مربیان استان آذربایجان غربی، تقدیر بعمل آمد.

نویسنده  شرکت مهندسی سیروان رایانه غرب محمدسلیم عباسی ابراهیم محمودی سمیه رجایی مهاباد
مهاباد از دیدگاه و زاویه دیگر
دانشجوی دکتری (Ph.D) زبان و ادبیات فارسی و فارغ التحصیل مهندسی الکترونیک و کارشناسی ارشد مدیریت دولتی گرایش تحول
نویسندگان وب سايت:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :