مهاباد از دیدگاه و زاویه ای دیگر (تحلیل و خبر)
پایگاه اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای سیاسی ،اقتصادی،فرهنگی ،اجتماعی و ورزشی شهرستان شیرین و همیشه زیبای مهاباد
صفحات اخبار وب سايت
کلمات کلیدی مطالب
به گزارش خبرگزاري: مهاباد از دیدگاه و زاویه دیگر - ۱۳٩٠/٧/۱٢

مدیر کل امور اداری و منابع انسانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور عصر روز چهارشنبه 30 شهریور ماه از کارگاههای آموزشی و بخشهای مختلف مرکز آموزش فنی و حرفه ای دارالفنون شهرستان ارومیه بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی ، حمید رضا خانپورمدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان غربی ضمن ارائه گزارشی از روند مراحل بازسازی ، نوسازی و توسعه و تجهیز این مرکز آموزشی اظهار داشت: بهینه سازی و ساماندهی فضای آموزشی نقش تعیین کننده ای در مهارت آموزی ، ایجاد فرصتهای جدید شغلی ، افزایش تولید، افزایش درآمد نیروی کار و تقویت بنیه اقتصادی آحاد جامعه و کاهش بیکاری و استفاده از عوامل رهاشده بیکار دارد.
حمید رضا خانپور افزود: احیا ، بازسازی و نوسازی فضای آموزشی و توجه به زیرساختها کمک شایانی بر فرایند یادگیری آموزشی بویژه آموزشهای مهارتی دارد.
وی همچنین اظهار امیدواری کرد با مساعدت ، همکاری و تعامل مسئولین سازمانی و استانی فضای آموزشی مراکز بازسازی و پروژه های در دست احدات مراکز آموزشی بزودی به بهره برداری برسد.
مدیر کل امور اداری و منابع انسانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور نیز در این بازدید با اشاره به بازسازی و نوسازی و توسعه و تجهیز مرکز آموزشی، تغییرات اساسی انجام شده ، ایجاد فضای آموزشی مفید ، دگرگونی در روشهای و فرایند آموزشی و سرعت عمل در کارهای عمرانی این مرکز را قابل تقدیر برشمرد و آنرا ستود.
حسن عزیزی در بازدید از کارگاههای آموزشی روند مهارت آموزی در این مرکز را در مقایسه با گذشته از لحاظ تغییرات ساختاری آموزشی قابل تأمل دانست و یادآور شد: آموزشهای مهارتی نقش بسزایی در ارتقای سطح مهارت کارآموزان و آماده سازی آنان برای ورود به عرصه کار و تلاش درجامعه ایفا می کند.
وی در پایان با اشاره به برگزاری سمینار تخصصی سیستم های اصلی در TVET و مدلهای آموزش فنی و حرفه ای TVET و همچنین سمینار تحصصی آموزشی ویژه مسئولین و رابطین آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به میزبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان غربی تقدیر نمود و آنرا گامی ارزنده در آموزش و توسعه منابع انسانی سازمان ارزیابی نمود

مهاباد از دیدگاه و زاویه دیگر
دانشجوی دکتری (Ph.D) زبان و ادبیات فارسی و فارغ التحصیل مهندسی الکترونیک و کارشناسی ارشد مدیریت دولتی گرایش تحول
نویسندگان وب سايت:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :