مهاباد از دیدگاه و زاویه ای دیگر (تحلیل و خبر)
پایگاه اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای سیاسی ،اقتصادی،فرهنگی ،اجتماعی و ورزشی شهرستان شیرین و همیشه زیبای مهاباد
صفحات اخبار وب سايت
کلمات کلیدی مطالب
به گزارش خبرگزاري: مهاباد از دیدگاه و زاویه دیگر - ۱۳٩٠/٧/٢٢

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان غربی روز سه شنبه 19 مهر ماه از کارگاههای آموزشی و بخشهای مختلف مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سردشت بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی ، حمید رضا خانپور پس از بازدیداز کارگاههای آموزشی در نشستی صمیمی با حضور همکاران به شکل گیری نهضت مهارت آموزی در استان و ترویج و توسعه آموزش های مهارتی و تجهیز و بروز رسانی کارگاههای آموزشی مهارتی تأکید کرد.
خانپور در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به نقش ارزنده مهارت در عرصه توسعه و پیشرفت تصریح کرد: نظام آموزش مهارتی مبتنی بر دانش پایه و مهارت آموزی در محیط واقعی کار و کارگاه است و این روند منجر به تولید مهارت و ارتقاء مهارت نیروی کار استان می شود.
وی یادآور شد: احیا ، بازسازی و نوسازی فضای آموزشی کمک شایانی بر فرایند یادگیری آموزشی بویژه آموزشهای مهارتی دارد.
وی از مسئولین مراکز خواست برای احقاق حقوق خود در فصل آموزشهای غیر رسمی پی گیری جدی نمایند.
خانپور اظهار امیدواری کرد با مساعدت ، همکاری و تعامل مسئولین سازمانی و استانی پروژه های در دست احدات و روند بازسازی مراکز آموزشی تسریع یابد.
این مقام مسئول یادآور شد: آموزش فنی و حرفه ای استان در سال جاری 4 میلیارد ریال اعتبار برای بازسازی و نوسازی مراکز آموزشی دریافت کرده که از این مبلغ 300 میلیون ریال آن برای بازسازی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سردشت در نظر گرفته شده است.
شورش مدرسی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان سردشت نیز در این بازدید با ارائه گزارش عملکرد مرکز از افزایش 45 درصدی برگزاری دوره های آموزشی نسبت به سال گذشته خبر داد و اظهار داشت: با برنامه ریزیهای بعمل آمده پیش‌بینی می شود تا پایان سال 1800 نفر پس از طی دوره های آموزشی گواهینامه های مهارت فنی و حرفه ای را دریافت کنند.
وی یادآور شد به منظور جذب کارآموز این مرکز از شیوه تبلیغات خانه‌به‌خانه استفاده نمود که در بین مراکز استان کاری منحصربه‌فرداست.
در پایان این بازدید و دیدار صمیمی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان غربی به یکی از مربیان نمونه لوح تقدیر و هدایایی اهداء نمود.

مهاباد از دیدگاه و زاویه دیگر
دانشجوی دکتری (Ph.D) زبان و ادبیات فارسی و فارغ التحصیل مهندسی الکترونیک و کارشناسی ارشد مدیریت دولتی گرایش تحول
نویسندگان وب سايت:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :