مهاباد از دیدگاه و زاویه ای دیگر (تحلیل و خبر)
پایگاه اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای سیاسی ،اقتصادی،فرهنگی ،اجتماعی و ورزشی شهرستان شیرین و همیشه زیبای مهاباد
صفحات اخبار وب سايت
کلمات کلیدی مطالب
به گزارش خبرگزاري: مهاباد از دیدگاه و زاویه دیگر - ۱۳٩٠/٧/٢٢

الهی ! همه ی شادی ها بی یاد تو غرور است.

با سلام  و صلوات بر محمد و ال محمد    

الطاف حق تعالی، همت افزون، تلاش مضاعف وگام های مصمم خانواده همراه، همدل و پرتلاش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور افتخاری دیگر را برای میهن عزیز اسلامیمان در عرصه  جهانی رقم زده و دیگر بار پرچم شکوهمند جمهوری اسلامی ایران را در دنیا به اهتزاز در آورد و طنین غیرت  و صلابت جوانان عزیز کشورمان را  به گوش جهانیان رساند.

ارتقای 10 رتبه ای جایگاه جمهوری اسلامی ایران در چهل ویکمین مسابقات جهانی مهارت (لندن – 2011) با کسب رتبه ششم در میانگین نمرات شرکت کنندگان و رتبه سوم در رشته فناوری اطلاعات_ پشتیبانی شبکه  و5 دیپلم افتخار، توسط تیم اعزامی کارآموزان سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور را حضور افتخار آفرینان عزیز وخانواده های محترم آنها، مربیان پر تلاش ،کارشناسان ساعی، کارکنان خدوم وتمامی تلاشگران وحامیان عرصه های مهارت آموزی، تبریک وتهنیت می گویم.

در این بین همراهی ، مساعدت و حمایت های تمامی عزیزانی که دستیابی به  این موفقیت جهانی و حرکت در مسیر تعالی و پیشرفت کشور عزیز اسلامیمان را هموار نمودند، سزاوار بسی تقدیر و تشکر است.

امید آن است که در سایه عنایات ویژه باریتعالی و حضرت ولی عصر(عج) و در سایه پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، دستاوردهایی بزرگتر وموفقیت هایی ارزنده تر را در زمینه مهارت آموزی درعرصه های ملی و جهانی شاهد باشیم.

کورش پرند

سرپرست سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

مهاباد از دیدگاه و زاویه دیگر
دانشجوی دکتری (Ph.D) زبان و ادبیات فارسی و فارغ التحصیل مهندسی الکترونیک و کارشناسی ارشد مدیریت دولتی گرایش تحول
نویسندگان وب سايت:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :