بهره برداری از 20 طرح عمران شهری مهاباد در هفته دولت

مهاباد- معاون استاندار آذربایجان غربی و فرماندار مهاباد، از بهره برداری 20 طرح عمران شهری در هفته دولت خبر داد.

'خضر کاک درویشی'، روز شنبه در نشست برنامه ریزی هفته دولت در مهاباد گفت: برای این طرح ها یکصد میلیارد ریال هزینه شده است.
وی افزود: بسیاری از طرح های نیمه تمام در مهاباد، 75 تا یکصد درصد پیشرفت فیزیکی داشته و این پروژه ها در دهه فجر و هفته بسیج به بهره برداری می رسند.
فرماندار مهاباد با اشاره به ضرورت انعکاس عملکرد دولت های نهم و دهم در مناطق مرزی اظهارکرد: دولتمردان باید با ظرافت و هنرنمایی خاص، عملکرد خود را شفاف سازی و به مردم ارایه دهند.
وی ادامه داد: اگرچه رسالت اطلاع رسانی اصحاب فرهنگ، هنر و مطبوعات سنگین بوده اما رسالت دولت مردان در این زمینه سنگین تر است.
کاک درویشی گفت: مسوولان شهری و روستایی مهاباد، از ظرفیت برتر رسانه ای برخوردار بوده و باید از این ظرفیت برای انعکاس عملکرد خود در هفته دولت استفاده کنند.
وی همچنین از خبرگزاری جمهوری اسلامی ' ایرنا '، صدا و سیمای مرکز مهاباد در انعکاس اخبار و رویدادها و نیز عملکرد دولت تقدیر کرد.
طرح ورزشی روستای 'حاجی خوش'، سه راهی ترشکان، ساختمان کانون بازنشستگان، یک جایگاه سی ان جی، یک واحد مرغداری گوشتی و پارک محلی بهارستان از طرح های آماده بهره بردای مهاباد در هفته دولت است.

/ 1 نظر / 8 بازدید
مهتاب

سلام دوست عزیز،خوبی؟! میدونستین گرفتن لینک از توسایت های دیگه چقدر میتونه برای وبلاگت مفید باشه؟! خیلــــی!!![نیشخند] منم مثله تو یه وبلاگ نویسم و از وبلاگم پول در میارم،زیاد نیست اما کمک خرجمه،واسه بالا بردن آمار وبلاگت میتونی تبادل لینک کنی،یه سری سایت ها این کار رو مجانی برای ما وبلاگ نویس ها انجام میدن،واسه اینکه مطلب رو کامل بخونی با توضیحات بیشتر بیا وبلاگم،منتظرتم [قلب][نیشخند]