همگرایی دولت و مجلس نیاز امروز کشور است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تقدیر از اقدامات دولت تدبیر و امید از زمان روی کار آمدن آن تاکنون گفت: دستیابی به توافق هسته ای کار مهمی است که به راحتی حاصل نشد.
احمدی افزود: تیم مذاکره کننده مورد اعتماد مردم ، دولت و رهبری هستند و تمام تلاش خود را در جهت حفظ حقوق مسلم ملت ایران به کار بستند و اگر اختلافاتی نیز در این زمینه وجود دارد ، باید با همدلی و همزبانی مد نظر رهبر معظم انقلاب برطرف شود.
وی اظهار امیدواری کرد با رسیدن به این توافق شاهد تحرک کشور در تمام عرصه های داخلی و بین المللی به ویژه در بحث اقتصاد کشور خواهیم بود.
نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی همچنین با تقدیر از افتخارآفرینی وزنه بردار مهابادی در مسابقات قهرمانی کشور گفت: شهرستان مهاباد نگین ورزش آذربایجان غربی بوده و شکوفایی بیشتر آن نیازمند توجه بیش از پیش مسوولان است.
وی با اشاره به اینکه توانمندی ورزشکاران این شهرستان در عرصه های داخلی و بین المللی برای کسب مدال بسیار بیشتر از وضعیت فعلی است ، افزود: با وجود پتانسیل های بسیار خوبی که در این منطقه وجود دارد ، متاسفانه امکانات و فضاهای ورزشی موجود در این شهرستان متناسب با شمار ورزشکاران آن نیست.
احمدی احداث ورزشگاه پنج هزار نفری مهاباد را یکی از دغدغه های مردم و مسوولان این شهرستان عنوان کرده و از مسوولان ورزش استان خواست تا با تزریق اعتبارات لازم به این طرح ورزشی آن را در آینده ای نزدیک تکمیل و در اختیار ورزشکاران قرار دهند.
به گزارش ایرنا ، در این مراسم مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی ، فرماندار مهاباد ، رییس هیات وزنه برداری استان و شماری از مسوولان این شهرستان نیز حضور داشتند.
احمد احمدنژاد وزنه بردار نوجوان مهابادی چند روز پیش در مسابقات قهرمانی کشور در سنندج توانست دو رکورد کشور را جا به جا کرده و به عنوان پدیده این مسابقات شناخته شود.
این وزنه بردار شایسته مهابادی در دسته 69 کیلوگرم توانست دو رکورد کشور را که پیشتر متعلق به کیانوش رستمی و حمید ملکی قهرمانان جهان و آسیا بود ، در حرکت یک ضرب و در مجموع به نام خود به ثبت رساند.
شهرستان مهاباد با 215 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی واقع شده است

/ 0 نظر / 71 بازدید