موافقت با احداث و راه اندازی پاسگاه پلیس راه در مهاباد

وی افزود: در این راستا نیز طی مکاتبات و پیگیری های به عمل آمده از طریق این یگان و فرماندهی انتظامی استان موافقت پلیس راهور ناجا نیز در این خصوص اخذ شده است.

 سردار اصلانی خاطر نشان کرد: با توجه به ضرورت احداث پاسگاه پلیس را در شهرستان مهاباد این یگان مصرانه پیگیر اخذ سایر مجوزهای لازم و تأمین زیرساخت‌های مورد نیاز جهت احداث پاسگاه پلیس‌راه ، اقدام می‌شود.

این موافقت در حالی صورت می گیرد که هفته گذشته  روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهاباد نامه ای را منتشر کرده است که از یک سال تلاش و پیگیری فرمانداری این شهرستان برای راه اندازی پلیس راه در مهاباد حکایت دارد.

براساس محتویات این نامه که توسط فرماندار مهاباد خطاب به فرمانده نیروی انتظامی استان آذربایجان غربی نوشته شده است، در مردادماه سال گذشته مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری آذربایجان غربی و مدیر حمل و نقل ترافیک استان آذربایجان غربی در نامه های جداگانه در خصوص ضرورت تاسیس و راه اندازی پلیس راه در مهاباد نامه نگاری کرده اند.

بر اساس این نامه، در شهریور ماه و آبان ماه سال گذشته و فروردین ماه امسال «جعفر کتانی» فرماندار مهاباد برای راه اندازی پلیس راه در این شهرستان مکاتباتی را با مسئولان ذیرربط داشته است.

این درحالی است که بر اساس محتوایات نامه اداری منتشر شده از سوی روابط عمومی فرمانداری مهاباد «علی رغم پیگیریهای مستمر و ارسال اطلاعات درخواستی به فرماندهی قرار گراه پلیس راه استان هیچ نتیجه ای واصل نگردیده است.»

بر اساس مجتویات این نامه « قربانعلی سعادت» با ایجاد پلیس راه در مهاباد موافقت کرده و شورای شهر مهاباد و شهرداری این شهر برای ساخت و تجهیز تاسیسات پلیس راه اعلام آمادگی کرده اند.

مدتی قبل نیز «جمال خسروی» فرماندار شهرستان بوکان در جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر در این شهرستان اعلام کرد: با پیگیری های صورت گرفته در آینده نزدیک شاهد وجود پلیس راه بوکان نیز خواهیم بود

/ 0 نظر / 35 بازدید