راهیابی دو مربی آموزش فنی و حرفه ای به مسابقات جهانی مهارت 2011 لندن

راهیابی دو مربی آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی به مسابقات جهانی مهارت 2011 لندن

 
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی از راهیابی دو مربی جوان مراکز آموزش فنی و حرفه ای این استان به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران به مسابقات جهانی مهارت 2011 لندن خبر داد.

 
 
کردپرس گزارش داد: حمید رضا خانپور در گفتگو با خبرنگاران با اعلام این خبر افزود: مسابقات جهانی مهارت هر دو سال یکبار با حضور بیش از 50 کشور جهان برگزار می شود .
وی افزود: چهل و یکمین دوره این مسابقات در سال 2011 به میزبانی لندن برگزار خواهد شد و دو مربی برجسته از استان به عنوان نماینده ایران به این مسابقات اعزام می شوند.
خانپور با بیان اینکه این دو نفر از مربیان نخبه و برتر آذربایجان غربی در رشته های رباتیک و جوشکاری هستند افزود: سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بعنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران با اعزام کارآموزان نخبه و برتر و کارشناسان در این مسابقات حضور فعال داشته بطوریکه امسال در 10 رشته مهارتی حضور خواهد داشت.
وی اظهار امیدواری کرد با توجه به داشتن استعداد درخشان و توان بالای مهارتی این دو مربی نخبه استان آنان بتواند مدال طلای جهانی را برای کشور ایران به ارمغان آورند.
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی همچنین از حضور 132 نفر از نخبگان جوان آذربایجان غربی در دوازدهمین دوره از مسابقات ملی مهارت مرحله استانی خبر داد و گفت: کارآموزان نخبه و جوان مراکز آموزش فنی و حرفه ای سطح استان در این مسابقات 26 رشته مهارتی به رقابت پرداختند.
به گفته خانپور برگزیدگان این دوره از مسابقات در هفته اول آذر ماه در رقابت های ملی و کشوری شرکت کرده و سپس نفرات برتر کشور در اردوی آمادگی مسابقات جهانی مهارت آلمان حضور خواهند یافت.
/ 1 نظر / 6 بازدید
میم زندگی

سلام و درود می توانید این مسابقات را معرفی و نتایج امسال و درخشش جوانان ایرانی را بنویسی تا در مجله مهیار چاپ شود. البته حق التالیف هم پرداخت خواهد شد لطفا در صورت تمایل ایمیل بزنید دبیر بخش اجتماعی مهدی خسروی