آخرین وضعیت پرونده اسید پاشی بوکان تشریح شد

حیدری با اشاره به اینکه پرونده در مرحله تحقیقات مقدماتی در دادسراست، اظهار کرد: یکی از متهمان که مظنون اصلی است سابقه اعتیاد دارد و در زمان وقوع حادثه، مواد روانگردان استفاده کرده بود که این موضوع از سوی پزشکی قانونی تایید شد.

رییس کل دادگستری استان آذربایجان غربی با بیان اینکه بانوانی که در این حادثه مورد اسیدپاشی قرار گرفتند 7 نفر بودند، در خصوص چگونگی این حادثه بیان کرد: متهمان با استفاده از سرنگ اقدام به اسیدپاشی کرده بودند. در این حادثه اسید به لباس 4 نفر از بانوان ریخته شد و در خصوص 3 نفر دیگر اسید به صورت جزیی به بدن، صورت و دست‌های‌شان پاشیده شده بود که پس از مداوا از بیمارستان مرخص شدند.

بر اساس این گزارش، 25 تیرماه سردار ناصر اصلانی فرمانده انتظامی آذربایجان غربی در خصوص این اتفاق گفته بود: در پی کسب خبری از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر حضور سه خانم به هویت‌های مشخص در یکی از مراکز درمانی بوکان به جهت وقوع اسید پاشی، بلافاصله ماموران در محل حاضر شدند و مشخص شد که یکی از مراجعه کنندگان به صورت جزیی از ناحیه بازو و دو نفر دیگر از آنان از قسمت‌های پشت، توسط فرد یا افراد نامعلوم در یکی از خیابان‌های شهرستان مورد اسیدپاشی قرار گرفته‌اند

/ 0 نظر / 28 بازدید