امام جمعه مهاباد: خبرنگاران باید در بیانشان صادق باشند

 

مهاباد- امام جمعه مهاباد گفت: خبرنگاران باید از کاه، کوه نساخته و در گفتار و بیانشان صادق باشند.

ماموستا 'قادر سهرابی'، در خطبه های نماز جمعه مهاباد افزود: در 17مرداد سال 77، شهید 'محمود صارمی'، خبرنگار ایرنا، به دست نیروهای طالبان شهید و این روز به روز خبرنگار نامگذاری شد.
وی اظهارکرد: لازم است خبرنگاران خدمات و اقدام های صورت گرفته در زمینه های عمرانی و آبادانی کشور حتی اگر در دوردست ترین روستاها باشد را به مردم اطلاع دهند.
ماموستا سهرابی در عین حال گفت: خدمات رسانی به مردم، رشد و شکوفایی اقتصادی، علمی و فناوری تنها در سایه امنیت در جامعه ایجاد خواهد شد و همگی باید قدر این امنیت را بدانیم که با هزینه زیادی آن را به دست آورده ایم.
وی اضافه کرد: در سایه این امنیت است که راه ارتباطی با دورترین و محروم ترین مناطق کشور ایجاد و خدمات بهداشتی و درمانی نیز برای این مناطق فراهم شده است.
ماموستا سهرابی در بخش دیگری از خطبه ها خاطرنشان کرد: در حالی که هزاران کودک و زن در کشور سومالی از گرسنگی می میرند، استکبار جهانی میلیاردها دلار را برای ساختن زرادخانه های هسته ای و سلاح های پیشرفته هزینه می کند و ثروتمندان برخی کشورهای عربی نیز در این زمینه اقدامی انجام نمی دهند.
امام جمعه مهاباد همچنین با اشاره به برکات و دستاوردهای ماه رمضان گفت: این ماه پربرکت، ماه تزکیه نفس و خداشناسی است و مومنان لازم است در این ماه با پرداخت زکات سهم فقیران و مستمندان را به آنها بپردازند.

/ 1 نظر / 6 بازدید
طراحی و ساخت بنر

سلام دوست عزیز وبلاگ زیبایی دارید امیدوارم این زیبایی پایدار باشد گلدن بنر می تواند متناسب با محتوای وبلاگ شما یک بنر زیبا و جذاب طراحی کند :::تحویل کمتر از 1 روز::: همین حالا سفارش دهید(تخفیف ویژه به مدت محدود) و آنلاین پرداخت کنید ****بنرهای 120*240 و 468*60 با قیمت 2000تومان به مدت محدود طراحی و ساخته می شود**** www.golden-banner.ir