نظامیان رئیس جدید دادگستری مهاباد شد

در این مراسم کتانی معاون استاندار وفرماندارویژه شهرستان مهاباد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر و تبریک هفته مبارک دولت و همچنین تبریک دهه کرامت و روز پزشک اظهار داشت که خوشبختانه روابط بسیار مثبت و سازنده ای بین مسئولین به ویژه قوه قضائیه و قوه مجریه در شهرستان وجود دارد و قضات شهرستان دارای جایگاه ویژه ای در بین مردم هستند، ایشان گفت با تشکیل شوراهای حل اختلاف، دادگستری کاملا چهره مردمی به خود گرفته است.

کتانی ضمن تجلیل از تلاشهای دکتر حضرتی اظهار داشت که با وجود درایت، مدیریت، دلسوزی، خوش برخوردی و تلاشهای شبانه روزی ایشان و قضات شهرستان و همراهی و همکاری مجموعه ادارات شاهد یکدلی، وحدت رویه و تلاش وافر در جهت انجام امورات مربوط به شهرستان بودیم و اکنون به برکت این تلاشها، نشاط و پویایی در مجموعه دادگستری شهرستان نمایان است.

ایشان در ادامه گفتند که امیدواریم حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا نظامیان در شهرستان تداوم بخش حرکتهای ارزشمند دیگری باشد.

معاون استاندار وفرماندارویژه شهرستان مهاباد گفت که سیستم قضایی کشور در حال حاضر پخته ترین سیستم قضایی جهان است چون از آموزه های دینی خصوصا قرآن بهره می گیرد.

رئیس شورای اسلامی شهر سخنران دیگر این مراسم بود.

/ 0 نظر / 63 بازدید