همایش حجاب و عفاف در مهاباد

با هدف تبیین هر چه بیشتر نقش و جایگاه زنان در جامعه، همایش حجاب و عفاف، امروز در مهاباد برگزار شد. همایشی که در آن فلسفه پوشش زن پاکدامن و مؤمن ایرانی روشن شد. در این همایش که در سازمان تبلیغات اسلامی مهاباد برگزار شد کاک درویشی، فرماندار شهرستان مهاباد گفت: با توجه به اینکه دشمنان در گذشته در جبهه های جنگ علیه کشور ایران به نتیجه ای دست نیافتند امروز استراتژی تهاجم فرهنگی را درپیش گرفته اند و هدف اصلی آنان خانواده بعنوان اصلی ترین نهاد جامعه است. حاج ماموستا سهرابی، امام جمعه مهاباد نیز در سخنان خود به عقیدتی بودن حجاب اشاره کرد و گفت: زن مسلمان ایرانی باید به حجاب خود ایمان داشته باشد و با جان و دل آن را بپذیرد چرا که حجاب، بانوان را از بسیاری از بلاها مصون می دارد.
در پایان این همایش از بانوان نمونه شهرستان مهاباد قدردانی شد. حجت الاسلام فتاحی، معاون اداره کل سازمان تبلیغات اسلامی استان آذربایجانغربی و خانم راضیه پورحیدر، مدیر حوزه علمیه الزهرای ارومیه نیز در این همایش حضور داشتند که درخصوص رعایت حجاب و عفاف در جامعه سخنانی ایراد کردند. در پایان این همایش از بانوان نمونه شهرستان مهاباد قدردانی شد.

نویسنده  شرکت مهندسی سیروان رایانه غرب محمدسلیم عباسی ابراهیم محمودی سمیه رجایی مهاباد
/ 1 نظر / 7 بازدید
هادی پورمحمد

آيا مي دانيد مزاياي بالا رفتن آمار بازديد و بالا رفتن رتبه سايت در سايت آلکسا و گوگل و موتورهاي جستجوگر چيست؟آيا مي دانيد رتبه شما در موتورهاي جستجوگر بالا رود در هنگام سرچ کردن کاربران اينترنتي سايت شما در صفحات اول جستجو قرار ميگيرد و بيشتر مورد توجه کاربران قرار مي گيرد! اگر ميخواهيد کارت شارژ رايگان هديه بگيريد؟ اگر ميخواهيد آمار سايت يا وبلاگتان بسيار بالا رود . البته بصورت کاملا رايگان و قانوني در سايت ما ثبت نام کنيد http://hadirank.com پس از ثبت نام شما با کليک بر روي بازديد اتوماتيک ميتوانيد امتياز و جايزه را به خود اختصاص دهيد هر بيست ثانيه 3 امتياز به شما تعلق ميگيرد و هر امتيازي که کسب ميکنيد يک بازديد براي شما محسوب ميشود حتما از بازديد اتوماتيک استفاده کنيد .شما براي بازديد از سايتتان مي توانيد 5 صفحه مختلف را براي تاييد معرفي کنيد در ضمن صفحه اصلي سايت و صفحه هايي که عکس دارند و صفحه هايي که در هنگام ورود و خروج پيغام مي دهند را اضافه نکنيد در بين صفحات هيچ فرقي نيست هر چه سبکتر بهتر تا 5 صفحه مي توانيد به رايگان اضافه کنيد .تلفن پشتيباني : 09393163542