مهندس کاک درویشی: مهاباد به زیباترین شهر در استان تبدیل گردیده است

به گزارش روابط عمومی معاون استاندار وفرمانداری شهرستان مهاباد روز یکشنبه مورخه06 شهریور ماه90 در حاشیه مراسم افتتاح پروژه عمرانیپارکینگ شماره 2 شهرداری که با حضور مهندس دیزج نژاد معاون برنامه ریزی استانداری آذربایجان غربی و سایر مسئولین دستگاههای اجرایی و مقامات نظامی و انتظامی برگزار گردید مهندس کاک درویشی معاون استاندار و فرماندار شهرستان مهاباد ضمن تبریک ایام ماه مبارک رمضان و هفته دولت، گفت:  به زودی در سایه بیداری اسلامی مسلمانان کشورهای منطقه، مرگ و نابودی رژیم صهیونیستی را در بیت المقدس جشن خواهند گرفت.
وی، بیداری و خیزش های کشورهای اسلامی را شیرین ترین دستاورد انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: ملت های آزادیخواه با دریافت درسهایی از انقلاب توانستند آن را در کشورهای خود به اجرا بگذارند.

مهندس کاک درویشی گفت که با تلاش دولتمردان وتوجه ویژه آنان به مناطق کمتر برخوردار در دولت نهم ودهم شاهد رشد وشکوفایی این شهرستان بوده ایم واکنون شادابی دطراوت در مهاباد موج می زند .

 وی افزود مهاباد امروزه به پاکیزه ترین و زیباترین شهردر استان تبدیل شده است و این افتخار حاصل زحمات و تلاشهای ارزشمند کلیه مسولان شهرستان به ویژه  اعضای شورای اسلامی شهر و مجموعه شهرداری است و جای تقدیر و تشکر دارد.

لازم به ذکر است پارکینگ شماره 2شهرداری مهاباد با مساحت 4200 متر و هزینه ای معادل یک میلیارد و سیصد و پنجاه میلیون ریال با هدف ساماندهی وسائط نقلیه عمومی روستاهای بخش مرکزی و پارک خودروها و ماشین آلات سنگین سطح شهر توسط شهرداری مهاباد ایجاد گردید.

/ 2 نظر / 6 بازدید
با يک تير دو نشان بزنيد آماروبلاگ + کسب درآمد

با یک تیر دو نشان بزنید آماروبلاگ + کسب درآمد با ثبت وبلاگ خود در نیازکده هم آمار بازدید وبلاگ تان را منفجر کنید و هم درآمد کسب کنید @ نمایش وبلاگ شما در تمامی وب لاگ های عضو @ تبادل لینک دوطرفه با وبلاگ ها و افزایش رتبه وبلاگ شما در گوگل @ نمایش آمار واقعی بازدید از وبلاگ تان @ دریافت 40% پورسانت بابت آگهی دهندگانی که از طریق شما در نیازکده آگهی دهند @ واریز 10% از درآمد معرفی شدگان شما به درآمد تان @ با قرار دادن کد آمارگیر و آگهی نامه در وبلاگ تان 1000 تومان به درآمد تان اضافه خواهد شد. @ ثبت انواع آگهی های خرید و فروش اتومبیل , ملک , کامپیوتر و سایر موارد + آگهی استخدام و آماده به کار و ... @تمامی این کارها بدون هیچ هزینه ای حتی یک ریال انجام میگیرد فقط با صرف چند دقیقه وقت امکان پذیر است @فرصت را از دست ندهید و هم اکنون ثبت نام کرده و فعالیت خود را شروع کنید بعد از ثبت نام واردمنوی کاربری خود شوید و از قسمت کسب درآمد مراحل دریافت کد را انجام دهید هر مشکلی هم داشتید میتوانید ازطریق پشتیبانی همیشه آنلاین su.niyazkade@yahoo.com یا از وبلاک www.niyaz2012.blogfa.com کمک بگیرید برای ثبت نام در نیا

mohsen

سلام دوست من ميخواي روزانه 1400 ريال دائمي پول در بياري اونم با صرف 10 دقيقه وقت پشت كامپيوتر. سيستم كسب درآمد و سرويس دور كاري هاوستين بهترين پيشنهاد به شماست. اين سيستم كه كاملا ايراني بوده و برنامه نويس آن هم يك ايراني است بهترين سيستم كسب درآمد ايراني است. در اين سايت سه روش كسب درآمد وجود دارد: 1.کسب در آمد زمانی : اگر 20 ثانیه یا بیشتر صفحه را نگاه کنید و بعد بر روی تایید مشاهده در زیر صفحه کلیک کنید 100 ریال به موجودی حساب شما افزوده می شود .4 صفحه موجود است و از هر صفحه این سیستم فقط یکبار در هر روز می توان استفاده کرد شما از طریق سیستم کسب درآمد زمانی می توانید ماهانه 12000 ریال بدست آورید 2.معرفی صفحه نوشته شده در بخش مدیریت محتوا به سیستم کسب درآمد در سیستم های مدیریت محتوا عضو شده و مطلب می نویسید بعد آدرس مطلب نوشته شده را همراه با موارد خواسته شده وارد می کنید و پول دریافت می کنید. البته این مطالب در یک صفحه به نام شما ثبت می شود. از طریق این بخش می توانید ماهانه 30000 ریال کسب کنید. طریقه حساب کردن درآمد این بخش : عنوان صفحه : 100 ریال ، هر یک از کلید ها : 40 ریال ،