نخستین همایش مجازی سال جهانی نور کشور در مهاباد برگزار می شود

وی اضافه کرد: پس از پایان مهلت ارسال آثار ، هیات داوران و کمیته های علمی همایش آثار ارسالی را بررسی کرده و ضمن قدردانی از صاحب آثار برتر، آنها را در قالب یک فایل الکترونیکی منتشر می کنند.

مسوول دبیرخانه کمیته علمی این همایش گفت: دانشجویان و دانش آموزان علاقه مند می توانند آثار خود را در قالب های مقاله ، عکس ، فیلم ، انیمیشن ، خوشنویسی ، نقاشی ، طراحی ، روزنامه دیواری و پوستر ، گزارش کار ، دست سازه ، داستان و نمایشنامه ، جدول کلمات متقاطع و نرم افزار تهیه کنند.

رسولی افزود: این همایش در محورهای دانش نور ، انرژی خورشیدی و زمین پاک ، نور و آموزش ، نور و طبیعت ، نقش و کاربرد نور در زندگی ، نور ، هنر و ادبیات ، نور و تکنولوژی الکترونیکی و نور ، باورها و فرهنگ ها ارائه دهند.

وی اضافه کرد: علاقمندان می توانند تا 30 آبان ماه سال جاری آثار خود را به دبیرخانه همایش ارسال کنند و 25 آذر نیز نتایج اولیه همایش اعلام می شود.

رسولی گفت: علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این همایش مجازی به آدرس www.uipteachers.com اتحادیه انجمن های علمی ، آموزشی معلمان فیزیک ایران مراجعه کنند.

وی یادآوری کرد: صاحبان آثار دستی و غیرالکترونیکی نیز می توانند آثار خود را به دبیرخانه همایش به آدرس آذربایجان غربی ، مهاباد ، خیابان طالقانی غربی ، پژوهشسرای دانش آموزی دکترحسابی مهاباد ، کدپستی: 5916737433 ارسال کنند و برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 42223800-044 تماس بگیرند.

به گزارش ایرنا ، سال 2015 از سوی یونسکو به عنوان سال جهانی نور نامگذاری شده و به همین مناسبت همایش ها و جشنواره های علمی با موضوع نور در بسیاری از کشورهای جهان برگزار می شود.

/ 0 نظر / 20 بازدید