سنجش مهارت متقاضیان آزمون ادواری بصورت الکترونیکی انجام می شود

برای اولین بار درکشور ثبت نام ؛

سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای متقاضیان آزمون ادواری بصورت الکترونیکی انجام می شود

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان در جمع اصحاب مطبوعات از آغاز ثبت نام اینترنتی نخستین سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای متقاضیان آزمون ادواری بصورت هماهنگ کشوری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی ، حمید رضا خانپور با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای برنامه های عملیاتی سازمان در سال جهاد اقتصادی از 10 مهر ماه سال جاری کار ثبت نام اینترنتی شرکت در آزمونهای ادورای شروع و تا پایان 20 مهر ماه ادامه خواهد داشت.
وی افزود: در نخستین مرحله برگزاری این آزمون که در 28 حرفه مهارتی بصورت همسان و هماهنگ در 20 آبان ماه سال جاری برگزار می گردد، پیش بینی می شود بیش از 3 هزار نفر از جوانان جویای کار و ارتقاء مهارت استان شرکت کنند.
خانپور تصریح کرد: هدف از اجرای این طرح بصورت ملی ، اطلاع رسانی شفاف به جوانان عزیز ، ایجاد وحدت رویه کشوری ، ارتقای کیفیت فرآیند سنجش مهارت ، عدالت آموزشی ، اعتبار بخشی به تجارب فنی و حرفه ای و بسترسازی تحقق دولت الکترونیک و توسعه و بهبود خدمت رسانی به متقاضیان اداره کل می باشد.
وی در ادامه افزود: متقاضیان شرکت در این مرحله سنجش مهارت می بایست به یکی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستانها و مؤسسات کارآموزی آزاد و یا ادارات پست مراجعه و پس از دریافت دفترچه و کارت اعتباری از طریق پایگاه اینترنتی http://advari.irantvto.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان غربی گفت: آزمونها در دو مرحله کتبی و عملی برگزار می گردد که کل اطلاعات در سایت مذکور قابل پی گیری است و شرایط قبولی جوانان متقاضی حد نصاب نمره قبولی در آزمون کتبی 50 از 100 و در آزمون عملی 70 از 100 است که شرط قبولی نهایی برای دریافت گواهینامه مهارت کسب حداقل نمره معدل 70 از 100 از طریق فرمول 70 ≤(نمره آزمون کتبی × 25%) + (نمره آزمون عملی × 75% ) می باشد ، و نتایج آزمون کتبی ظرف کمتر از 72 ساعت پس از برگزاری از طریق سایت مذکور و با وارد کردن شماره کارت ملی قابل دسترسی است.
وی در پایان اعلام داشت: سنجش مهارت ادورای سالانه در چهار مرحله برگزار خواهد شد و در مرحله پایانی سال ثبت نام از اول تا 10 دی ماه سال جاری انجام و آزمون کتبی این مرحله در تاریخ چهاردهم بهمن ماه امسال برگزار می شود.
خانپور یادآور شد: درصورتی که متقاضیان ثبت نام با مشکلی برای ثبت نام اینترنتی آزمون سنجش مهارت مواجه شدند می توانند با تلفن گویای 167 و یا شماره تلفنهای زیر تماس حاصل نمایند .
6-2245035 / 4-2248631 / 2939171

/ 4 نظر / 8 بازدید
فون عروس و داماد

افزایش پیج رنک گوگل | افزایش رنک الکسا | بازدید فوق العاده بالا | افزایش درصد سئوی وبلاگ شما با تبادل لینک با ما امکان پذیر است(پیج رنک ما 2 میباشد و تبادل لینک با ما 100% به افزایش رنک شما کمک میکند) برای دانلود فون عروس و داماد و ژست عروس و ... حتما به سایت سربزنید.

یک وبلاگنویس

سلام دوست گرامی با یک مطلب جدید به روز هستم . اگر فرصت داشتید ، خوشحال می شوم یک سری بزنید . پیروز باشید

FreeSmile.IR - اسمایلستان ایرانی - سایتی پر از شکلک برای وبلاگ شما

FreeSmile.IR به معنی کلامی شکلک رایگان - مجموعه ای بیش از 4500 شکلک متحرک و زیبا - --- نحوه استفاده : برای استفاده از شکلک ها در وبلاگ بر روی شکلک مورد نظر کلیک کرده و کد مورد نیاز را در ویرایشگر ارسال پست وبلاگتان قرار دهید --- امیدواریم این ابزار که با زحمت بسیار برای شما تهیه شده است مورد استفاده اتان قرار گیرد در صورت تمایل لینک سایت را در لیست دوستان خود قرار دهید با آرزوی موفقیت و شادکامی

خاک تو سرت دسمال کش ببدبخت