مهاباد در مسیر پیشرفت است

کتانی گفت: از مجموع طرح های قابل افتتاح در هفته دولت در این شهرستان 23 طرح در مناطق شهری و 21 طرح نیز در مناطق روستایی بوده که با بهره مندی از آنها بخشی از مشکلات و کمبودها در بخش های مختلف از بین رفته است.
فرماندار مهاباد اظهار کرد: با توجه به خارج شدن اقتصاد کشورمان از حالت رکود اقتصادی و مهار تورم، امیدواریم اعتبارات عمرانی در بخش های مختلف افزایش چشمگیری داشته باشد و پروژه های در دست احداث به زودی به بهره برداری برسند.
وی با اشاره به موفقیت های دولت در عرصه خارجی نیز افزود: دولت تدبیر و امید در عرصه خارجی با انجام مذاکرات هسته ای و رسیدن به توافق اولیه، سیاست تحریم و فشار قدرت های غربی با کشورمان را به سیاست تکریم تغییر داد و این امر در تاریخ سیاسی کشورمان کم نظیر است.
وی اضافه کرد: در عرصه داخلی نیز دولت تدبیر و امید توانست با مهارکردن تورم در جامعه شکوفایی اقتصادی را برای مردم به ارمغان بیاورد تا نسلهای آینده نیز بتوانند از این موفقیت سهمی داشته باشند.
فرماندار مهاباد امنیت موجود در کشور را بالاترین نعمت عنوان کرد و گفت: در سایه این امنیت و آرامش است که کشور می تواند مسیر رشد و شکوفایی خود را طی کند و همگان باید قدردان این امنیت و آرامش موجود باشیم و برای پایداری آن تلاش کنیم.
به گزارش ایرنا، از دوم تا هشتم شهریور ماه همزمان با سالگرد حادثه تروریستی انفجار دفتر نخست وزیری در هشتم شهریور سال 1360 و شهادت محمدعلی رجایی (رییس جمهوری) و محمدجواد باهنر (نخست وزیر)، هفته ای به نام هفته دولت نامگذاری شده است.
در طول این هفته علاوه بر بهره برداری از طرح های عمرانی ، اقتصادی و خدماتی در سراسر کشور ، برنامه های مختلف فرهنگی نیز با همراهی و همگامی مردم و مسوولان اجرایی برگزار می شود

/ 0 نظر / 97 بازدید