تجلیل از چهره ماندگار دانشگاه آزاداسلامی واحد مهاباد

 

به گزارش روابط عمومی واحد مهاباد ، د رمراسمی که  در فرمانداری شهرستان مهاباد و با حضور آقای جلال زاده استاندار آذزبایجان غربی، کاک درویشی معاون استاندار و فرماندار ویژه مهاباد،  مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد ، از استاد دکتر محمد مجدی  بنیانگذارو رئیس اسبق دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد قدردانی و تجلیل شد. دراین مراسم ویژه که با هدف تجلیل از مفاخران عرصه های علمی و ادبی شهرستان برگزار شده بود، لوح تقدیری از طرف استاندار به استاد دکتر محمد مجدی اهداء شد.گفتنی است دکتر مجدی از زمان تأسیس دانشگاه آزاداسلامی واحد مهاباد در سال 1365 تا 1381 ریاست واحد را برعهده داشتند و در این راستا خدمات ارزنده ای از خود بر جای گذاشتند.

/ 2 نظر / 8 بازدید
باجنبه ها

باجنبه ها! با سلام خدمت دوست عزيزم، شما براي ثبت نام و حضور در جمع صميمي باجنبه ها دعوت شديد، لطفا با حضور خود ما را خوشحال نموده و مارا از وجود خود بهره مند فرماييد. انجمن باجنبه ها،مکاني براي تفريح و سرگرمي + فرهنگ و علم آموزي براي بازديد: www.forum.bajanbeha.ir براي ثبت نام: http://forum.bajanbeha.ir/register.php"

سایت دانلود نرم افزار

سلام. با توجه به محتوای خوبی که دارید، خوشحال میشم اگر با هم تبادل لینک داشته باشیم. لطفا سایت من رو ببینید و اگر مایل بودید توی سایتم برام پیغام بگذارید تا تبادل لینک کنیم. قبلا هم پیغام گذاشتم براتون ولی جوابی ندادین.